Şirket Profili

Prometus, ürettiği yazılımlarda, uluslararası standartları uygulamaktadır. Microsoft platformunda sunduğu pratik ve anlaşılabilir çözümler sayesinde, programların kullanımı için gerekli olan eğitim süresi azaltılmakta, firma çalışanlarının işlerini daha rahat ve hızlı biçimde yapmaları, verimin ve işleyişin daha üst seviyelere çıkmasını sağlanmaktadır.

Prometus'un Microsoft Sql Server'ın kapsamlı analitik, entegrasyon ve veri geçişi becerilerini kullanarak ürettiği iş zekası çözümleri, kurum ve şirketlere kritik ve zamanında bilgiler sunarak, daha doğru karar almaları konusunda onları güçlendirir.

Ayrıca Java teknolojilerini yetkin bir şekilde kullanan deneyimli bir kodraya sahip olan Prometus, bu alanda da müşterilerine çözümler üretmektedir.

Prometus, müşterilerine "terzi işi", yani ihtiyaca ve özel isteğe göre çözümler üretmektedir. Bunun için öncelikle, firmanın iç yapısının anlaşılması ve iş akışlarının tespit edilmesi, daha sonra, sistem analizi yapılarak fiyatlandırılması gerekmektedir. Sistem analizi sonrasında, yazılımın hazırlanmasına başlanarak, en kısa sürede ve en uygun yazılım araçları ile çözümler sunulmaktadır.

Üretilen çözümlerin, firmaları verim artışına en iyi ve hızlı şekilde yönlendirebilmesi amacıyla, en uygun teknolojik ürünleri sunmayı ilke edinen Prometus yönetimi, yazılımcı kadrosunun eğitimine ve gelişimine özel bir önem vermektedir.

Kalite Politikamız

Bilişim teknolojileri alanında rekabetçi fiyat ve yüksek kalite prensibi doğrultusunda, resmi kurumlar da dâhil olmak üzere en geniş müşteri grubuna ulaşmak için kurmuş olduğu ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sisteminin şartlarına uymayı;

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak müşterilerine dünyadaki en son teknolojik yenilikleri sağlamak, eğitimle personelinin yetkinliğini artırmak, yasal şartlar, müşteri şartları ve kendi şartları doğrultusunda sektöründe lider ve güvenilir olmak ve gerekli kaynakları sağlamak amacıyla oluşturduğu kalite hedeflerini gözden geçirmeyi,

Ve Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder.

Misyon

Misyonumuz Bilgi birikimini sürekli arttırıp, teknolojik yazılım çözümleri ile müşteri memnuniyetini daimi kılmaktır.

Vizyon

Vizyonumuz Yazılım teknolojilerini kullanarak müşterilerimizin tüm iş süreçlerinde verimliliklerini ve karlılıklarını arttırmak için bilgi işlem çözümleri üretmektir.

Kalite Belgeleri

ISO-9001:2008 Kalite Belgesi
Belge No:QMS/14-0353